Leilighet på bakkeplan med egen terrasse og god plass til deg og dine
Velkommen hjem til en stor 4-roms hjørneleilighet. Det romslige inngangspartiet har mye oppbevaringsplass. Her har du inngang til ien innvendig bod, og et av leilighetens to bad med opplegg til vaskemaskin.
Boligen har tre soverom og det største av dem har eget bad. Dersom du ikke trenger så mange soveplasser er det supert å gjøre et av soverommene om til en liten TV-stue, et hjemmekontor eller hobbyrom.
Hjemmets oppholdsrom er lyst og åpent, og har god plass til både hverdagens gjøremål og helgens gjester. Her ligger kjøkkeninnredningen litt adskilt fra resten av stuen. Fra stuen har du skyvedører ut til en flott terrasse som fungerer som en forlengelse av stuen på varmere dager. Her er det trivelig å innrede en egen liten grønn oase, og hva med en liten kjøkkenhage?
Fellesområdene
Mellom husene i Tamburløkka er det trivelige uteområder som skaper naturlige møteplasser mellom naboer og venner. Grønn beplantning, fine gangstier, parker, leketun og sykkelbane. Betongheller, grus og asfalt i gangarealer gjør det visuelt pent og enkelt å vedlikeholde.
I parkeringskjelleren gjør sykkelverksted og smørebod at du alltid kan ha sportsutstyret klart, når forholdene er gode for en tur i løypa. Kjøper du en 3- eller 4-roms leilighet i Tamburløkka, får du p-plass med på kjøpet.
Nabolaget
Tamburløkka III er det tredje byggetrinnet i nabolaget som fungerer som en del av en spennende landsby som ligger skjermet til, samtidig som det har nærhet til Ski sentrum. Nabolagets varierte boligtyper gjør at dette blir et område der mange vil trives og ha en god og trygg hverdag. Her har du også både butikk og bussholdeplass like i nærheten, så du kommer deg raskt frem til det du trenger i hverdagen.